Warning: Illegal string offset 'id' in /rudawy1/components/com_sobipro/lib/cms/joomla_common/base/mainframe.php on line 274
W Dolinie Modrzewi
Agritourism
Rudawy Janowickie Mountains
tourism, mystery, dreams...

W Dolinie Modrzewi

NaN
Agroturystyka „W Dolinie Modrzewi” to gospodarstwo w górach Rudawach Janowickich, malowniczo położone na granicy Czarnowa.

Agroturystyka „W Dolinie Modrzewi” to gospodarstwo w górach Rudawach Janowickich, malowniczo położone na granicy Czarnowa. Czarnów jest wsią o zabudowie rozproszonej, od najbliższych sąsiadów dzieli nas odległość ok. 100m. W podobnej odległości znajduje się też wiekowy las i płynący dnem doliny Czarnowski Potok, a nasza brama wychodzi wprost na turystyczny szlak. W Rudawach jest ich wiele – wszystkie niezwykle urokliwe, gdyż jest to teren Parku Krajobrazowego.
Specjalnie dla naszych gości mamy wygodny apartament o powierzchni 60m2 z 5 miejscami noclegowymi.
W jego skład wchodzą: salon z kominkiem, kompletnie wyposażony aneks kuchenny, jadalnia, łazienka oraz 2-osobowy pokój sypialny. Urządzenie pomieszczeń jest bardzo funkcjonalne i daje wrażenie swobodnej przestrzeni skupionej wokół centralnie położonego kominka z panoramiczną szybą. Apartament jest wyposażony w TV SAT i internet bezprzewodowy.
Jest to jedyny obiekt, jaki wynajmujemy gościom na terenie naszej posesji, a zatem cały teren rekreacyjny jest również do ich wyłącznej dyspozycji, w tym boisko, ława ogrodowa, huśtawka, piaskownica, miejsce na ognisko. Można też oczywiście przechadzać się po terenie gospodarstwa, poskubać owoców prosto z krzaka, czy rozłożyć się na trawie pod gruszą. W ciepłej porze roku można wypluskać się w oczku wodnym.
Do apartamentu, który mieści się w osobno stojącym budynku, goście wchodzą bezpośrednio z ogrodu, co daje im poczucie prywatności i pozwala czuć się jak u siebie.
Na terenie posesji zapewniamy parking dla 2 samochodów.
Przy domu uprawiamy ogród i sad, a także sporą plantację borówki amerykańskiej. Stosujemy wyłącznie proekologiczne metody uprawy. Można się u nas zaopatrzyć w zdrowe i świeże jarzyny i owoce, odpowiednio do sezonu. Zapraszamy do Doliny Modrzewi!

Informacje o cenniku i wolnych terminach na http://www.wdoliniemodrzewi.pl

Pisarzowice
Pisarzowice
148
58-400
Kamienna Góra
: 5
: Tak
: 60
:
  • Produkty lokalne
:
  • Boisko do siatkówki
  • Piaskownica
  • Huśtawka
  • Parking przy obiekcie
:
  • TV
  • Wi-fi
: +48 693419004
: +48 757428507
: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
w_dolinie_modrzewi
Located in:

SiteLock