Punkty Widokowe: skały,wieże,szczyty
Rudawy Janowickie
turystyka, tajemnica, marzenia...

Rusza sezon (2017) rajdów konnych w Rudawach i okolicy

Górska Turystyka Konna Koniewo zaprasza do udziału w rajdach konnych.

"W nalbliższym czasie planujemy 2 rajdy konne. Otrząśnijcie sie z zimowego leniuchowania i wybierzcie się z nami.

Szczególnie polecam rajdy dla tych, którzy chcą spróbować swoich sił przed wakacyjnym obozem wędrownym a także tym, którzy nie mogą wybrać się z nami w wakacje i wszystkim DUŻYM i MNIEJSZYM jeżdżącym konno."

 

propozycja 1 - RAJD NA POWITANIE WIOSNY 01-02.04 dwudniowy

 Na początku kwietnia wędrujemy do Wieściszowic. Będziemy gościć w nowo otwartej agroturystyce (http://www.eholiday.pl/noclegi-aj6346.html)

Jaką trasą będzie jechali, co zobaczymy po drodze, którędy będziemy wracać, zależeć będzie przede wszystkim od pogody: miejsc do odwiedzenia, widoków do zobaczenia i leśnych i polnych dróg i ścieżek jest wiele :-) Spotykamy się w sobotę w Dębrzniku o 10 zwarci i gotowi: łapiemy, czyścimy, siodłamy, pakujemy i wyjeżdżamy.

Wracamy w niedzielę po południu, żegnamy się z końmi, jemy razem niedzielny obiad i zbieramy się do domów.

Cena wynosi 350 zł i zawiera wszystko, co potrzeba - pełne wyżywienie, w tym prowiant na drogę w sobotę i niedzielę, obiadokolację w sobotę, śniadanie i obiad w niedzielę oraz nocleg (prosimy wziąć śpiwory jeśli ktoś ma, jeśli nie, to nie będzie problemu) i oczywiście konia z rzędem na 2 dni i ubezpieczenie NNW na kwotę 20 000 zł.

Jeśli ktoś ma ochotę i możliwości, to może przyjechać w piątek wieczorem (zapewnimy kolację, nocleg i śniadanie - dodatkowa opłata 50 zł)

 

propozycja 2 - RAJD NA DŁUGI WEEKEND MAJOWY 29.04.-03.05 pięciodniowy

To będzie tzw. rajd gwiaździsty. Będziemy nocowali w KONIEWIE w Dębrzniku i codziennie wyruszać będziemy na trasę. A może będzie cieplutko i fantazja nas poniesie i będziemy chcieli przenocować gdzieś w mniej komfortowych a bardziej przygodowych warunkach ?

Na pewno chcemy odwiedzić Krzeszów, zajrzymy do Leszczyńca, pojedziemy w kierunku Bolkowa, ...

Spotykamy się 29 kwietnia rano o 9-10, a rozstajemy się 3 maja po południu.

Jak dokładnie będzie wygladał nasz gwiaździsty rajd -  w jakim kierunku i jak długie będą promienie naszych wędrówek, okaże się, a zależało będzie m.in. od warunków atmosferycznych.

Cena wynosi 900 zł i zawiera wszystko, co potrzeba - pełne wyżywienie, w tym prowiant do zabrania na konia, śniadania, obiadokolacje oraz noclegi (prosimy wziąć śpiwory na wypadek, gdyby nas fantazja.

poniosła) i oczywiście konia z rzędem na 5 dni i ubezpieczenie NNW na kwotę 20 000 zł.

Postarajcie sie zaplanować tę wiosnę tak, żeby spędzić z nami na koniu parę dni i doładowąć swoje życiowe akumulatory.

Pytania i zgłoszenia - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie (667362968) lub osobiście: Górska Turystyka Konna i Hipoterapia "Koniewo", Dębrznik 74, 58-400 Kamienna Góra.

www.koniewo.eu

SiteLock