Start
Rudawy Janowickie
turystyka, tajemnica, marzenia...

Rudawy Janowickie

 

...Góry Spełniaków Marzeń

 

tu spełniają się marzenia...

 


Mapy NFC w Rudawach

Interaktywne mapy turystyczne NFC dostępne w Rudawach Janowickich oraz w Karpaczu. Zorientujesz się gdzie jesteś i otrzymasz dodatkowe informacje o atrakcjach turystycznych na swój telefon!
Więcej...
Skarbiec Ducha Gór - produkty lokalne

Skarbiec Ducha Gór

U nas możesz kupić wyroby z drewna, szkła, lnu lub filcu, ceramikę artystyczną, malarstwo, mapy i wydawnictwa, słodkości, miody i pierniki oraz zapoznać się z atrakcjami turystycznymi regionu i ofertą edukacyjną w otwartych pracowniach.

ul.Konstytucji 3 Maja 25, 58-540 Karpacz
Więcej...


Legendy w Rudawach

W okresie wojen husyckich, na jednej z Gór Sokolich stał potężny zamek, na którym panował rycerz Optiz von Czirn. Pewnego razu jego małżonka i obie córki Uda i Gisela, udały się do zamku Bolczów na chrzciny. 

Więcej...


Wycieczki w Rudawach

Interaktywny planer wycieczek po Rudawach Janowickich. Zaplanuj spacer lub wycieczkę i dopasuj do swoich preferencji.

Więcej...

Święto Pierników 16. - 17.11.2013


Święto Pierników 16. - 17.11. 2013

Zasmakuj magii śląskiego kunsztu wypieku pierników, poznaj urok tego bardzo tradycyjnego rzemiosła, które zaskakująco odżywa w ostatnich latach.Na Łomnickim Folwarku zaprezentują się liczni producenci pierników i miodów z Dolnego Śląska oraz inni wielbiciele tradycyjnych śląskich smaków. Nasze święto jest wspaniałą atrakcją dla całej rodziny i przybliża nas wszystkich do coraz bliższych uroków świątecznych. Zapraszamy serdecznie do różnych warsztatów i gwarantujemy niezwykle urokliwe chwile.

SiteLock