Start
Rudawy Janowickie
turystyka, tajemnica, marzenia...

Rudawy Janowickie

 

...Góry Spełniaków Marzeń

 

tu spełniają się marzenia...

 

Producenci lokalni - lokalne produkty, rzemiosło artystyczne

Producenci lokalni

Lokalna wytwórczość - specjały Rudaw Janowickich (i nie tylko), rzemiosło oraz produkty spożywcze niespotykane nigdzie indziej!
Więcej...
Skarbiec Ducha Gór - produkty lokalne

Skarbiec Ducha Gór

U nas możesz kupić wyroby z drewna, szkła, lnu lub filcu, ceramikę artystyczną, malarstwo, mapy i wydawnictwa, słodkości, miody i pierniki oraz zapoznać się z atrakcjami turystycznymi regionu i ofertą edukacyjną w otwartych pracowniach.

ul.Konstytucji 3 Maja 25, 58-540 Karpacz
Więcej...


Legendy w Rudawach

W okresie wojen husyckich, na jednej z Gór Sokolich stał potężny zamek, na którym panował rycerz Optiz von Czirn. Pewnego razu jego małżonka i obie córki Uda i Gisela, udały się do zamku Bolczów na chrzciny. 

Więcej...


Wycieczki w Rudawach

Interaktywny planer wycieczek po Rudawach Janowickich. Zaplanuj spacer lub wycieczkę i dopasuj do swoich preferencji.

Więcej...

Tworzymy Lokalną Strategię Rozwoju - przyłącz się!

Zapraszamy mieszkańców miast i gmin należących do Lokalnej Grupy Działania Partnerstwo Ducha Gór: Mysłakowice, Podgórzyn, Janowice Wielkie, Karpacz, Kowary, Piechowice, Szklarska Poręba oraz Jelenia Góra do konsultacji społecznych dot. nowej Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020 dla całego obszaru?

 

W czym możesz uczestniczyć?

Wypełnij ankietę on-line: https://docs.google.com/forms/d/19-m6BvUsvWQpNnKN-lnjwwrN2jdzWSwRqQnNU3QlW80/viewform?c=0&w=1 lub w formie papierowej do pobrania: http://www.konkursy.duchgor.org/pl/263/ i przesłania na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy Państwa o pomoc i zaangażowanie w tworzenie nowej Lokalnej Strategii Rozwoju, by jak najlepiej spełnić Państwa oczekiwania oraz wykorzystać zasoby i posiada nasz region.

LICZYMY NA PAŃSTWA POMOC W ROZPOWSZECHNIANIU INFORMACJI I UCZESTNICTWIE W SPOTKANIACH, DEBATACH I WARSZTATACH. Pełne informacje: http://www.konkursy.duchgor.org/pl/253/przebieg-konsultacji-spolecznych-lgd-partnerstwo-ducha-gor/

Lokalizacja

Rudawy Janowickie

SiteLock